17.12 La Liga – FC Barcelona – Deportivo la Coruna

FC Barcelona - Deportivo la Coruna
FC Barcelona – Deportivo la Coruna
fcbarcelona
deportivo

W obecnym sezonie La Liga wszystko wskazuje na scenariusz, w którym Real Madryt nie będzie w stanie zniwelować narastającej od początku sezonu straty do zespołów z Barcelony oraz sensacyjnego wicelidera, drużyny z Valencii. 17 grudnia na stadionie Camp Nou w Barcelonie dojdzie do kolejnego spotkania, które ma zagwarantować drużynie Leo Messiego łatwe 3 punkty w drodze po mistrzostwo Hiszpanii sezonu 2017/2018 – tym razem z Deportivo La Coruna.

Nie tylko z tytułu samej doskonałej pozycji Barcelony w tabeli, ale głównie dzięki bardzo dobrej grze na przestrzeni całego dotychczasowego sezonu, oraz na podstawie doskonałych statystyk strzelonych i straconych goli przez drużynę Ernesto Valverde (34:5), zakładać można kolejne łatwe zwycięstwo dla gospodarzy. Odzwierciedla to kurs i forbet typy, które nie daje większych szans przyjezdnemu zespołowi.

Czasy, gdy Deportivo kojarzone było z regularnych wysokich zwycięstw w europejskich pucharach, przeminęły dawno, a w chwili obecnej zespół Deportivo La Coruna znajduje się tylko jedno miejsce nad strefą spadkową, a jego defensywa pozwoliła sobie w dotychczasowych 13 kolejkach zaaplikować aż 25 bramek.

Forbet zakłady udostępnia kursy na kilka różnych typów związanych z tym spotkaniem. Zwycięstwo gospodarzy nie daje wysokich szans kursowych, ale wchodząc na forbet przed spotkaniem można także znaleźć typy na przewinienia karane kartkami lub występowanie rzutów karnych w meczu czy ich wykorzystanie. Leo Messi, który w tym sezonie zaliczył już dwukrotnie hat-trick, może również dać szansę zarobku, jeśli skutecznie wskaże się ilość jego trafień w spotkaniu.

Sprawdź Typy Na Dziś:

FC Barcelona
X
Deportivo la Coruna

17.12 La Liga   FC Barcelona   Deportivo la Coruna
1.08
13.00
20.00
[xyz-ihs snippet=”fortuna-button”]

17.12 La Liga   FC Barcelona   Deportivo la Coruna
1.10
11.00
23.00
[xyz-ihs snippet=”lvbet-button”]

17.12 La Liga   FC Barcelona   Deportivo la Coruna
1.09
11.50
23.00
[xyz-ihs snippet=”forbet-button”]

17.12 La Liga   FC Barcelona   Deportivo la Coruna
1.07
10.00
20.00
[xyz-ihs snippet=”totolotek-button”]

17.12 La Liga   FC Barcelona   Deportivo la Coruna
1.08
10.00
18.50
[xyz-ihs snippet=”milenium-button”]

Wyniki na Żywo 17.12 La Liga – FC Barcelona – Deportivo la Coruna

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania 17.12 La Liga – FC Barcelona – Deportivo la Coruna Sprawdź mecze na żywo wyniki.
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi