Bukmacher Legalny

Legalni Bukmacherzy w Polsce 2021

16.12 Premier League – Manchester City – Tottenham London :)

Premier League - Manchester City - Tottenham London
Premier League – Manchester City – Tottenham London
manchestercity
tottenham

Wszyscy fani angielskiej piłki nożnej z wielkim wyczekiwaniem patrzą w stronę najbliższej kolejki Premier League, w której 16 grudnia dojdzie do starcia dwóch aktualnie najlepiej dysponowanych  brytyjskich w Europie drużyn – Manchester City podejmować będzie na własnym stadionie londyński Tottenham. Tottenham świetnie spisuje się w bardzo trudniej grupie Ligi Mistrzów, gdzie zdystansował m.in. Real Madryt i Borussię Dortmund.

Jednak w Premier League to Manchester City prowadzony przez kultowego Pepa Guardiolę, ma znacznie lepsze statystyki i będzie nieznacznym faworytem spotkania 16 grudnia. Zdają się to potwierdzać oferty kursowe składane przez millenium zakłady bukmacherskie i innych operatorów na rynku. Przede wszystkim, The Citizens nie przegrali w tym sezonie Premier League ani jednego spotkania i mogą pochwalić się rewelacyjną zdobyczą punktową – 43 oczka zdobyte na 45 możliwych. Do swojego najbliższego rywala Tottenham traci w tabeli Premier League aż 18 punktów!

Wybierając millenium pl zakłady bukmacherskie na ten mecz, warto sprawdzić także inne statystyki obu zespołów z najlepszej angielskiej ligi piłkarskiej. Zespół z Londynu zajmuje w tej chwili dopiero 6. pozycję w tabeli – nie dającą nawet awansu do europejskich pucharów, więc jego piłkarze powinni być podwójnie zmotywowani do zrobienia niespodzianki.

Większe szanse millenium zakłady internetowe dają gospodarzom z oczywistym względów. Nie chodzi tylko o grę przed własną publicznością, ale także doskonałe statystyki strzelonych i straconych bramek w tym sezonie (46:10). To pokazuje, że The Citizens nie tylko doskonale się bronią, ale nie mają również najmniejszych skrupułów przed gromieniem rywali, gdy tylko zdarzy się do tego okazja.

Sprawdź Typy Na Dziś:

Manchester City
X
Tottenham London

1.53
4.45
5.60
[xyz-ihs snippet=”fortuna-button”]

1.54
4.55
5.60
[xyz-ihs snippet=”lvbet-button”]

1.55
4.50
5.75
[xyz-ihs snippet=”forbet-button”]

1.50
4.30
5.50
[xyz-ihs snippet=”totolotek-button”]

1.51
4.10
5.75
[xyz-ihs snippet=”milenium-button”]

[rsnippet id=”6″ name=”title”]

arrow