15.01.2020 Manchester United – Wolverhampton Typy Bukmacherskie | FA Cup

Data: 15.01.2020

Godzina: 20:45

Stadion: Old Trafford (Manchester)

Typy na mecz: „1” – @1.85 (Betfan) | „Manchester strzeli powyżej 0.5 bramki w pierwszej połowie” – @1.82 (Betfan)

Zespół Wolverhampton walczy o zwycięstwo, od czasu gdy pokonał ekipę Manchesteru City na własnym obiekcie. W środę wybiorą się do Teatru Marzeń, by spróbować powstrzymać będący w dobrej dyspozycji Manchester United. Wystarczy jednak powiedzieć, że Wilki nie są faworytami w tym meczu.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Najlepsi bukmacherzy online w Polsce zauważają, że osiem z poprzednich jedenastu spotkań wygrał Manchester United.
  • Dziesięć z poprzednich trzynastu zwycięstw odniosła drużyna, która miała przewagę własnego boiska.
  • W ośmiu z poprzednich dziesięciu spotkań obie drużyny znalazły drogę do siatki przeciwnika.
  • Pomijając jedyny remis 1-1 zanotowany w 2018 roku, Manchester United ma w swoim domu 100 procentowy bilans zwycięstw w ciągu ostatnich dwóch dekad.

Zapowiedź meczu Manchester – Wolves

Grając na wyjeździe w nieco rezerwowym składzie w poprzednim pojedynku z Wolves, Manchester United tylko bezbramkowo zremisował.

Wilki próbowały jak najlepiej wykorzystać swoją domową formę, biorąc pod uwagę ich zmagania na wyjeździe, ale nie były w stanie przechytrzyć obrony Diabłów.

Jednak w środę będziemy świadkami całkiem innego Manchesteru United. Oczywiście mając już w miarę optymalny skład wyjściowy, postarają się nie popełnić błędu w tym pojedynku.

Przede wszystkim przewaga, jaką zapewnia forteca Old Trafford, będzie miała ogromny wpływ na wynik meczu. Czerwone Diabły w ostatnich kolejkach naprawdę imponują u siebie. Jeśli Ty też chcesz mieć przewagę, odbierz bonus bez ryzyka od bukmachera BETFAN.

W rzeczywistości byli niepokonani w 19 z 21 ostatnich występów tutaj, a jedyne dwie porażki, jakie zespół Manchesteru poniósł przed swoją publicznością w tym sezonie, to przeciwko Manchesterowi City i Crystal Palace.

Ponadto Czerwone Diabły strzeliły dwie lub więcej bramek w ośmiu z ostatnich dziesięciu meczów u siebie i trzy lub więcej bramek w czterech z sześciu poprzednich meczów w Teatrze Marzeń.

Z drugiej strony, Wilki nie wygrały w czterech ostatnich pojedynkach i strzelili w sumie dwa gole w tych meczach. Na wyjazdach zanotowali w sumie dwa zwycięstwa z ostatnich dziewięciu starć.

Analiza i podsumowanie

W ostatnich latach Manchester United całkowicie zdominował tego przeciwnika. W rzeczywistości zanotowali osiem wygranych z ostatnich jedenastu spotkań, a w tym miejscu, pomijając pojedynczy remis z 2018 roku, Red Devils mają 100 procentowy rekord w ciągu ostatnich 20 lat.

Biorąc pod uwagę te czynniki, zakładam, że Manchester United z łatwością osiągnie zwycięstwo w środę.

Typy na mecz

„1” – @1.85 (Betfan)

„Manchester strzeli powyżej 0.5 bramki w pierwszej połowie” – @1.82 (Betfan)

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi