Bukmacher Legalny

Legalni Bukmacherzy w Polsce 2021

14.02 Champions League – Real Madrid – PSG – Hit nad hitem. Co postawić żeby wygrać najwięcej? :)

Real Madrid – PSG
Real Madrid – PSG
realmadryt
psg

W chwili gdy Real Madryt przegrał rywalizację o wygranie swojej grupy w Lidze Mistrzów z londyńskim Tottenhamem jasne stało się, że „Galaktyczni” nie będą rozstawieni w swoim meczu i mogą trafić na bardzo trudnego przeciwnika. Tak też się stało i podczas losowania Real został sparowany z będącym w doskonałej formie PSG, do którego przed sezonem doszli jeszcze Kylian M’bappe oraz Neymar. Wszyscy pamiętają jak po wygranej 4:0 na własnym stadionie w ostatnim sezonie Ligi Mistrzów z Barceloną, PSG przegrało na wyjeździe pięcioma bramkami i w szoku odpadało. Zakupy z okienka transferowego miały zapewnić PSG upragnioną Ligę Mistrzów, a droga do mistrzostwa prowadzi poprzez Real Madryt.

Real Madryt, który jest w kryzysie i którego problemy na pierwszy rzut oka widzą wszyscy – dziennikarze, kibice, przeciwnicy, bukmacherzy. Dlatego chociaż kurs na zwycięstwo Realu na własnym stadionie wciąż jest niższy niż kurs na zwycięstwo PSG na wyjeździe, ale już przy typowaniu drużyny awansującej dalej po dwumeczu to PSG jest w oczach firm jak legalni bukmacherzy wyraźniejszym faworytem.

Oczywiście wycena kursów na awans PSG w dwumeczu może drastycznie ulec zmianie w zależności od tego, jak Paryżanie zachowają się w Madrycie i z jakim wynikiem opuszczą stolicę Hiszpanii. Najbardziej prawdopodobny według sts zakłady bukmacherskie scenariusz to niska wygrana Realu Madryt lub remis na swoim boisku i raczej pokaźna porażka w Paryżu. Wskazują na to nie tylko aktualne wyniki w samej Lidze Mistrzów, ale przede wszystkim postawa klubów w swoich ligach – PSG jest niekwestionowanym liderem Ligue 1, Real Madryt już dawno przegrał walkę o mistrzostwo Hiszpanii, odpadł z Pucharu Króla i musi gonić w tabeli miejsca gwarantujące udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów. Jest to scenariusz, którego jeszcze przed startem sezonu nikt w lvbet legalny i innych firmach bukmacherskich nie brałby pod uwagę.

Sprawdź Typy Na Dziś:

Bukmacherzy:
Real Madrid
X
PSG
2.42
3.65
2.86

115 zł bez ryzyka + 400 zł KOD: PREZENT

2.35
3.65
2.85

1000 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

2.30
3.60
2.75

600 zł + 50 zł extra KOD: PREZENT

2.30
3.60
2.75

540 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

2.25
3.48
2.96

760 zł bonus powitalny + 10 zł freebet
KOD: PREZENT

[rsnippet id=”6″ name=”title”]

arrow