13.12.2019 FC Brisbane Roar – FC Western United | Australia A-League

Data: 13.12.2019

Godzina: 09:30

Stadion: Suncorp Stadium (Brisbane)

W piątkowym spotkaniu pomiędzy Brisbane Roar i Western United rozgrywanym na stadionie Suncorp, możemy spodziewać się ciekawego pojedynku jak również tego, że obie drużyny strzelą gola. Będzie to pierwsze spotkanie bezpośrednie pomiędzy obiema ekipami, od kiedy Western United awansowało do australijskiej A-League.

Czy ekipa Fowlera podniesie się po klęsce? Zapowiedź

Poprzednie spotkanie dla ekipy Brisbane zakończyło się wysoką wyjazdową porażką 5-1, z liderującym w tabeli zespołem Sydney FC. Oznacza to, że drużyna z Queensland doznała trzeciej porażki w ciągu pięciu poprzednich spotkań.

Mimo że przegrana została odniesiona z silniejszą drużyną, Robbie Fowler będzie doskonale świadomy, że morale graczy spadło po tej porażce. Jednak drużynie Brisbane Roar będzie przyjemnie  wracać do domu, po dwóch kolejnych zwycięstwach na stadionie Suncorp i przegranej 0-1 z Melbourne Victory mecz wcześniej.

Rozsądny sezon ekipy Western

Z kolei drużyna Western United rozgrywa naprawdę dobry swój debiutancki sezon w australijskiej A-League. Z 5 punktową przewagą nad Brisbane, Mark Rudan wydaje się być skupiony na swojej misji. Prowadząc Wellington Phoenix do szóstego miejsca w ostatnim sezonie, Mark Rudan ma odpowiednie doświadczenie w lidze. Odniósł dotychczas dwa zwycięstwa na wyjeździe w ostatnich trzech spotkaniach swojego zespołu.

Zespół Brisbane Roar strzelił 9 bramek, tracąc łącznie 13. Niemniej, 6 z goli zostało zdobytych przed własną publicznością. Natomiast ekipa Western United strzeliła 11 goli w dotychczasowych 10 starciach ligowych, z czego 4 zostały zdobyte w trzech meczach wyjazdowych. Kursy na bramki to zawsze ciekawa alternatywa od klasycznego 1×2 dla graczy, i stawiając na nie warto skorzystać z bonusa przygotowanego przez PZBuk.

Podsumowanie i przewidywania

Formacja obronna obu ekip nie należy do wyjątkowo skutecznych, dlatego w piątek będziemy świadkami kilku bramek. „Powyżej 2.5 bramki” i „Obie drużyny zdobędą bramkę” to z pewnością najlepsze opcje dla graczy w tym starciu.

Legalni bukmacherzy zwracają też uwagę, iż forma Brisbane u siebie, w porównaniu z wyjazdowymi starciami ekipy Western, mogłaby sugerować, że w tym spotkaniu sprawiedliwym byłby remis.

Typy na mecz

„Powyżej 2.5 bramki” – @1.66 (PZBuk)

„Obie drużyny strzelą bramkę” – @1.55 (PZBuk)

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi