13.02.2020 | Royal Antwerpia – KRC Genk | Typy Bukmacherskie | Belgia 1. Klasa

Data: 13.02.2020

Godzina: 20:30

Stadion: Bosuilstadion (Antwerpia)

Typy na mecz: „Zakład bez remisu – 1” – @1.46 (Milenium) | „Obie ekipy strzelą bramkę” – @1.58 (Milenium)

Chociaż drużyna Genk stara się zapewnić równowagę w starciach wyjazdowych, odwiedzający raczej nie zdołają przerwać serii bez porażki w domu drużyny Royalu Antwerpii.

milenium-midbelka

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Ostatnie starcie rozegrane pomiędzy tymi ekipami zakończyło się remisem 2-2.
  • W trzech poprzednich starciach zostało strzelonych więcej niż 2.5 bramki.
  • W połowie z ostatnich sześciu spotkań obie drużyny zdołały strzelić bramkę. Jeśli sądzisz, że tak będzie i tym razem, wykorzystaj kod promocyjny bukmachera Milenium i postaw od razu!
  • Tylko jedna z ostatnich dziesięciu gier zakończyła się remisem.
  • Zespół Genk zarejestrował zwycięstwo w ośmiu z poprzednich piętnastu spotkań. (Z-8, R-4, P-3)

Zapowiedź meczu Antwerp – Genk

Piłkarze Royalu Antwerpia doznali pierwszej porażki od początku listopada, ulegając w poprzedniej kolejce zespołowi Club Brugge 0-1. Niemniej bardzo szybko się otrząsnęli, pokonując Kortrijk w Pucharze Belgii.

Warto również zaznaczyć, że gospodarze zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli, cztery punkty za drugim Gent.

Z drugiej strony, Genk uda się w czwartek na Bosuistadion, po odniesionej wygranej 1-0 nad Sportingiem Charleroi u siebie. Goście potknęli się tylko dwukrotnie w ciągu ostatnich siedmiu starć w 1. Klasie.

Jednak najlepsi bukmacherzy online zauważają, że odwiedzający mają bardzo słabe wyniki wyjazdowe. Genk odniosło tylko trzy zwycięstwa w ostatnich dwunastu spotkaniach ligowych. Co gorsza, goście nie zanotowali ani jednej wygranej tutaj w dwóch ostatnich spotkaniach.

Ponadto, Royal Antwerpia jest jedną z trzech drużyn, które jeszcze nie doznały porażki u siebie. Z przewagą własnego boiska, Genk ma niewielkie szanse na zwycięstwo w tym tygodniu.

Tak czy inaczej, gospodarze do tej pory dwukrotnie dzielili się łupami na własnym stadionie. Tymczasem Genk uratował punkt trzykrotnie w starciach wyjazdowych w tym sezonie.

Analiza i podsumowanie

Biorąc pod uwagę, że ich ostatnie spotkanie bezpośrednie również zakończyło się remisem, zakład bez remisu jest po prostu bezpieczną opcją tutaj. Ponadto, pomimo imponującej formy w domu, Royal Antwerpia zachowała czyste konto tylko trzy razy. Co więcej, obie drużyny strzelały bramki w pięciu z ostatnich sześciu pojedynków tutaj.

Dodając do tego, że w tym sezonie goście zdobyli również osiemnaście bramek na wyjeździe, liczę na to, że Genk znajdzie w czwartek drogę do siatki Royalu Antwerpia.

Typy na mecz

„Zakład bez remisu – 1” – @1.46 (Milenium)  

„Obie ekipy strzelą bramkę” – @1.58 (Milenium)

milenium-midbelka

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi