12.02.2020 | Vissel Kobe – Johor Darul | Typy Bukmacherskie | Liga Mistrzów AFC

Data: 12.02.2020

Godzina: 11:00

Stadion: Noevir Stadium (Kobe)

Typy na mecz: „Powyżej 2.5 bramki” – @1.49 (eWinner) | „Obie drużyny strzelą bramkę” – @1.87 (eWinner)

W tym tygodniu rozpoczną się mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów AFC. Vissel Kobe zmierzy się z klubem malezyjskim, Johor Darul. Na Noevir Stadium istnieje szansa na wysoki wynik.

ewinner-midbelka

Zapowiedź meczu Vissel Kobe – Johor Darul

Ponieważ w najnowszej historii te dwie drużyny nie rozgrywały ze sobą jeszcze spotkań bezpośrednich, nie będzie można w żaden sposób brać pod uwagę tego czynnika przy analizie oraz typowaniu wyniku.

Zacznijmy jednak od tego, że drużyny te będą walczyć w grupie G wraz z Guangzhou Evergrande z Chin i drużyną Suwon występującą w lidze koreańskiej.

W oparciu o jakość ligową  trzeba jasno określić, że zespół Vissel Kobe pochodzi z lepszej ligi niż Johor Darul. Liga Malezji jest mniej konkurencyjnymi zawodami w porównaniu do J1. Dlatego zespół Kobe będzie miał niewielką przewagę nad gośćmi w tym starciu.

Dodatkowo, dzięki przewadze własnego boiska Vissel Kobe ma większe szanse w tej grze. W głównych rozgrywkach przegrali tylko dwa z ostatnich dziesięciu meczów u siebie. Z drugiej strony, Johor Darul był niepokonany poza domem w poprzednich dziesięciu starciach w swojej lidze.

Ponieważ będzie to pierwszy pojedynek bezpośredni obu drużyn, zawodnicy z pewnością podejdą do niego z dużą rozwagą. To także utrudnia wybór zdecydowanego faworyta w tym starciu, wszak będzie to mecz Ligi Mistrzów. Dlatego bezpieczniej będzie wybierać zakłady z obszaru bramek.

Według mnie, oprócz prawdopodobnie wysokiego wyniku, z ponad 2.5 bramkami w meczu, możemy spodziewać się, że obie drużyny zdobędą bramkę w ciągu dziewięćdziesięciu minut gry. Jeżeli podzielasz zdanie naszych ekspertów, wykorzystaj kod promocyjny bukmachera eWinner i zagraj bez ryzyka!

Pomijając jednak wyniki spotkań,  Vissel Kobe strzelało gole w ostatnich 13 występach u siebie. Dlatego możemy spodziewać się, że gospodarze znajdą drogę do siatki piłkarzy Johoru w tym meczu. Ponadto gospodarze strzelali średnio 2.1 bramek w ciągu ostatnich dziesięciu meczów na Noevir Stadium.

W międzyczasie Johor DT strzelał bramki we wszystkich ostatnich dziesięciu meczach wyjazdowych w lidze. Ze średnią 2.5 bramek na mecz w ostatnich dziesięciu meczach wyjazdowych, Johor może strzelić przynajmniej jednego gola przeciwko Vissel Kobe.

Analiza i podsumowanie

Z powyższych statystyk wynika, że łączny wynik prawdopodobnie przekroczy 2.5 bramki w meczu. Poza tym, uważam, że bardziej można polegać na Vissel Kobe. Według najlepszych bukmacherów online stworzą więcej szans w tym starciu, dlatego bardzo prawdopodobne jest, że zdobędą przynajmniej dwie bramki. Jeśli chodzi o Johor, to jeżeli będą przegrywać, z pewnością postarają się przycisnąć piłkarzy z Japonii. Wówczas istnieje szansa na zdobycie choćby jednej bramki w meczu. Możemy zatem spodziewać się ekscytującego początku zmagań w grupie G.

Typy na mecz

„Powyżej 2.5 bramki” – @1.49 (eWinner)  

„Obie drużyny strzelą bramkę” – @1.87 (eWinner)

ewinner-midbelka

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi