08.12.2019 Adelaide United – Newcastle Jets Typy Bukmacherskie | Australia A-League

Data: 08.12.2019

Godzina: 08:00

Stadion: Coopers Stadium (Adeleide)

W dziewiątej kolejce australijskiej A-League,  Adeleide United podejmować będzie na stadionie Coopers Stadium drużynę Newcastle Jets. Gospodarze tego starcia są faworytami pojedynku, między innymi ze względu na lepszą dyspozycję w ostatnich spotkaniach.

Atut własnego boiska przewagą United? Zapowiedź

Poprzednie spotkanie drużyny Adeleide United rozgrywane na własnym stadionie zakończyło się nieoczekiwaną porażką 1-2. Był to niewątpliwy cios dla gospodarzy, ponieważ była to pierwsza wyjazdowa wygrana drużyny Wellington Phoenix. Po wygraniu czterech gier z rzędu ta porażka oznaczała drugą przegraną u siebie w tym sezonie. Co więcej piłkarze United dotychczas dobrze prezentowali się w spotkaniach ze słabiej notowanymi drużynami w tabeli. Piłkarze Adeleide United w siedmiu dotychczas rozegranych spotkaniach A-League, zanotowali 4 wygrane i trzy porażki. Z 12 punktami plasują się na trzecim miejscu w tabeli.

Z kolei piłkarze Newcastle United są niepokonani w ostatnich trzech meczach ligowych w tym sezonie. Spotkanie na Coopers Stadium rozpoczną po zwycięskim starciu, 2-0, z Western Sydney Wanderers. W trzech dotychczas rozegranych spotkaniach wyjazdowych, podopieczni Ernie Merricka zanotowali po jednej wygranej, porażce i remisie. Tym samym, prezentując mieszaną formę w starciach poza domem, nie jest łatwo oszacować ich szanse w tym pojedynku. Ekipa z Newcastle znajduje się aktualnie na 9 miejscu w tabeli, mając na koncie 2 wygrane, 2 remisy i 2 porażki.

Spotkania bezpośrednie, analiza i przewidywania

Drużyna gospodarzy jest niepokonana w spotkaniach bezpośrednich z Newcastle od siedmiu spotkań. Ich ostatnie starcie zakończyło się wyjazdową wygraną drużyny Adeleide 1-2. Ponadto, cztery z sześciu zwycięskich pojedynków United odniesionych zostało przed własną publicznością. Natomiast drużyna Jets zasmakowała smaku zwycięstwa tylko raz, w ostatnich dziesięciu starciach. Jednak biorąc pod uwagę ich ogólną wydajność w meczach, Jets stoją przed ciężką przeprawą. W związku z tym Adelaide United, mając przewagę własnego boiska, ma większą szansę na odnotowanie wygranej w tej grze.

Typy na mecz:

„1” – @1.83 (PZBuk)

„Powyżej 2.5 bramki” – @1.48 (PZBuk)

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi