06.12 Liga Mistrzów – Real Madryt – Borussia Dortmund

Liga Mistrzów - Real Madryt - Borussia Dortmund
Liga Mistrzów – Real Madryt – Borussia Dortmund
realmadryt
borussia

Już 6 grudnia w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów na boisku spotkają się dwa mocne zespołu: Real Madryt i Borussia Dortmund. Forbet legalny bukmacher przygotowuje dla swoich klientów na ten mecz ciekawą ofertę. Emocje będą naprawdę duże, dlatego też nie może zabraknąć dobrych zakładów. Wielka gra i wielkie pieniądze do wygrania.

Rozgrywki Ligi Mistrzów zawsze wzbudzają ogromne emocje, a te są szczególnie ciekawe, bo wszystkie zespoły mają naprawdę mocne składy i trudno tu o jakieś potknięcia. Piłkarze są świetnie przygotowani, trenerzy zawsze mają plan B, czego chcieć więcej? Bukmacher Forbet już zapowiada, że to mecz, w którym wszystko się może zdarzyć.

Środowy mecz zostanie rozegrany w ramach grupy H, ostatniej grupy Ligi Mistrzów. Naprzeciwko siebie staną dwa zespoły, które mają już wyrobioną renomę. Trzeba jednak jasno przyznać się do tego, że to Real Madryt jest faworytem tego spotkania. Po pierwsze, Real zajmuje drugie miejsce w tabeli grupowej z 10 punktami, podczas gdy Borussia jest trzecia, ale tych punktów ma tylko 2. To nie wróży nic dobrego dla niemieckiego zespołu. Real ma mocną pozycję, same sławy w składzie, ale to nie znaczy, że nie może popełnić błędu. O Borussi mówi się, że gra świetnie technicznie, a ich taktyka to prawdziwie niemiecka precyzja. Chyba trudno jednoznacznie określić, kto będzie zwycięzcą. Forbet zakłady zachęca swoich klientów do obstawiania swoich faworytów, statystyka tych zakładów na pewno będzie ciekawa. Rozgrywka między hiszpańskim a niemieckim klubem to cały wachlarz emocji, który już teraz udziela się kibicom obydwu drużyn. Ci, którzy już wyczekują tego spotkania na pewno się nie zawiodą.

Sprawdź Typy Na Dziś:

Real Madryt
X
Borussia Dortmund

06.12 Liga Mistrzów   Real Madryt   Borussia Dortmund
1.47
5.05
6.30
[xyz-ihs snippet=”fortuna-button”]

06.12 Liga Mistrzów   Real Madryt   Borussia Dortmund
1.48
5.00
5.90
[xyz-ihs snippet=”lvbet-button”]

06.12 Liga Mistrzów   Real Madryt   Borussia Dortmund
1.45
4.95
6.00
[xyz-ihs snippet=”forbet-button”]

06.12 Liga Mistrzów   Real Madryt   Borussia Dortmund
1.45
4.80
6.00
[xyz-ihs snippet=”totolotek-button”]

06.12 Liga Mistrzów   Real Madryt   Borussia Dortmund
1.47
4.45
6.05
[xyz-ihs snippet=”milenium-button”]

Wyniki na Żywo 06.12 Liga Mistrzów – Real Madryt – Borussia Dortmund

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania 06.12 Liga Mistrzów – Real Madryt – Borussia Dortmund Sprawdź mecze na żywo wyniki.
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi