01.12 Ekstraklasa – Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin

Jagiellonia-Białystok-Pogoń-Szczecin

jagiellonia
pogonszczecin

W meczu otwierającym osiemnastą kolejkę LOTTO Ekstraklasy nie lada gratka dla pasjonatów zakładów bukmacherskich. Plasująca się na szóstym miejscu w tabeli Jagiellonia Białystok podejmie u siebie ostatnią w klasyfikacji Pogoń Szczecin. Typy bukmacherskie na dziś nie zaskakują – gospodarze po prostu nie mają prawa przegrać w tym spotkaniu. Nawet jeśli wziąć pod uwagę niedawną porażkę 1:3 z Górnikiem Zabrze i bezbramkowy remis z Niecieczą, Jaga tym razem nie ma innego wyjścia i musi dopisać sobie komplet punktów. Problemem nie jest bowiem skuteczność gospodarzy, lecz niemoc przyjezdnych ze Szczecina. Fakty mówią same za siebie – ostatni triumf Portowcy świętowali 19 sierpnia. Od tego czasu było tylko gorzej, a na przestrzeni 17 kolejek zanotowali oni ledwie dziesięć oczek. Czy typy bukmacherskie mogą się mylić? Przestrzegamy oczywiście przed nadmiernym optymizmem, ale skład Ireneusza Mamrota nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem u siebie Portowców. Tak było w minionym sezonie (1:0), tak też zakończył się mecz w Szczecinie w jednym z pierwszych spotkań rundy letniej (również 1:0). Wygrana drużyny z Pomorza byłaby nie lada zaskoczeniem tym bardziej, że kurs na skład Kosty Runajicia oscyluje w okolicach 4,45. Nie będzie zatem sensacją, jeśli gospodarze odbiją sobie wcześniejsze niepowodzenia wysoką wygraną. W przypadku tego spotkania typy bukmacherskie pewniaki naprawdę istnieją i nie ma co się oszukiwać – jedynym pytaniem nie jest to, kto wygra, lecz w jakim stylu białostocczanie dopiszą sobie kolejne trzy punkty. A Jaga wybiegnie po swoje już w ten piątek 1 grudnia o 18:00.

Sprawdź Typy Na Dziś:

Jagiellonia Białystok
X
Pogoń Szczecin

01.12 Ekstraklasa   Jagiellonia Białystok   Pogoń Szczecin
2.02
3.40
3.85
[xyz-ihs snippet=”fortuna-button”]

01.12 Ekstraklasa   Jagiellonia Białystok   Pogoń Szczecin
1.99
3.35
3.75
[xyz-ihs snippet=”lvbet-button”]

01.12 Ekstraklasa   Jagiellonia Białystok   Pogoń Szczecin
1.95
3.40
3.85
[xyz-ihs snippet=”forbet-button”]

01.12 Ekstraklasa   Jagiellonia Białystok   Pogoń Szczecin
2.00
3.20
4.00
[xyz-ihs snippet=”totolotek-button”]

01.12 Ekstraklasa   Jagiellonia Białystok   Pogoń Szczecin
1.90
3.30
4.00
[xyz-ihs snippet=”milenium-button”]

Wyniki na Żywo 01.12 Ekstraklasa – Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania 01.12 Ekstraklasa – Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin Sprawdź mecze na żywo wyniki.
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi